Роман Боднар зустрівся в Умані з Послом Ізраілю Джоелом Ліоном

За інформацією Черкаської ОДА, в Умані відбулася зустріч Романа Боднара з Послом Держави Ізраїль в Україні Джоелом Ліоном та його заступником Йоавом Бистрицьки.
Роман Боднар зустрівся в Умані з Послом Ізраілю Джоелом Ліоном

Під час зустрічі сторони обговорили розбудову історико-культурного центру на місці поховання духовного лідера брацлавських хасидів Цадика Нахмана в м. Умань, його зонування, покращення інфраструктури міста, питання Уманського військово-цивільного аеропорту та інші.

Пан Посол зазначив, що важливим є не просто створення історико-культурного центру, а перетворення самого міста Умань на культурний, історичний і духовний центр, на «малий Єрусалим», як зазначалось у промові Президента України.

Не залишили поза увагою української та ізраїльської сторін і питання організації порядку під час традиційного святкування Рош-га-Шана (Єврейського Нового року, яке припадає на кінець вересня-початок жовтня). Голова Черкаської обласної державної адміністрації та Посол Держави Ізраїль в Україні обмінялися пропозиціями щодо можливої співпраці двох держав під час святкування.

Зупинились також і на питанні ізраїльських інвестицій як в Україну в цілому, так і в Черкаську область.

Роман Боднар запевнив, що створення привабливого інвестиційного клімату в області є одним із пріоритетних завдань влади, а також додав, що триматиме на контролі вирішення всіх обговорених питань та налагоджуватиме постійну та якісну комунікацію.
27.02.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter