9-ть громад Черкащини отримали допомогу від Програми «U-LEAD з Європою» на створення й модернізацію ЦНАПів

За інформацією Черкаської ОДА, з початку року дев’ять громад області отримали допомогу від міжнародної Програми «U-LEAD з Європою» щодо створення та модернізації ЦНАП.
9-ть громад Черкащини отримали допомогу від Програми «U-LEAD з Європою» на створення й модернізацію ЦНАПів

Дві громади області Шполянська та Матусівська, за допомогою Програми, вже облаштували ЦНАП новими меблями та комп’ютерною технікою. Зараз дані ЦНАП надають мешканцям громади більш як 100 видів адміністративних послуг.

Ще сім громад області – Набутівська, Сагунівська, Балаклеївська, Іваньківська, Іркліївська, Руськополянська та м. Золотоноша – в цьому році здійснили ремонтні роботи в приміщеннях ЦНАП та отримали від Програми «U-LEAD з Європою» інституційну допомогу і меблі. Наразі очікують постачання комп’ютерної техніки та встановлення системи електронного документообігу «Вулик».

До кінця року у області за допомогою Програми «U-LEAD з Європою» заплановано відкрити 25 нових та 3 модернізованих ЦНАП, які надаватимуть якісні послуги у комфортних умовах для 302,6 тисяч мешканців громад.

Ці досягнення стали можливими завдяки активному залученню громад, їх бажанню покращити життя своїх мешканців та значному фінансовому та практичному внеску у створення належного приміщення для ЦНАП. Адже маючи ЦНАП у громаді, людям не потрібно їхати до районного центру, щоб подати заявку на отримання субсидії або отримати закордонний паспорт. Всі послуги необхідні в різних життєвих ситуаціях (реєстрація народження, місця проживання, шлюбу, нерухомості, бізнесу тощо) можуть надаватися в ЦНАП.
27.02.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter