Міськрада Черкас підтримала петицію про збереження фізкабінету в дитячій поліклініці на Кобзарській

Міськрада Черкас підтримала петицію про збереження фізкабінету в дитячій поліклініці на Кобзарській Як інформують у міськраді Черкас, петицію стосовно збереження фізіологічного кабінету в дитячій поліклініці на вулиці Кобзарській, 40, підтримали черкаські депутати. Рішення про це більшістю голосів обранці ухвалили під час сесії, яка відбулася 20 лютого. Електронне звернення, нагадаємо, підписали 257 осіб.

Тоді ж міський голова Анатолій Бондаренко доручив департаменту охорони здоров’я та медичних послуг у межах виділених раніше бюджетних асигнувань віднайти кошти для забезпечення фінансування фізіотерапевтичних відділень.

Загалом у Черкасах працює 10 фізіотерапевтичних відділень та кабінетів (при стаціонарних та амбулаторних закладах міста). Частину послуг, які надаються в них, продовжить оплачувати Національна служба здоров’я України, частину компенсуватиме місто.

– Йдеться, зокрема, електропроцедури, які наразі не входять у сучасні протоколи лікування, – розповідає заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Надія Гетьман.

Додамо, що фізкабінет педіатричної амбулаторії другого центру сімейної медицини (колишньої Другої дитячої поліклініки на вулиці Кобзарській) продовжує працювати. Його діяльність була призупинена тільки в період із 11-ого до 26-ого грудня.

Наразі ж профільний департамент, за її словами, підраховує, у скільки місту обійдеться таке фінансування, та готує проект програми, що забезпечить функціонування фізіотерапевтичних відділень.

27.02.2020 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter