На Шевченківські дні на Черкащину прибуде делегація школярів з Херсонської області

На Шевченківські дні на Черкащину прибуде делегація школярів з Херсонської області Перший візит школярів із Херсонщини відбудеться у межах спільного освітньо-культурного проєкту «Поїзд дружби». як інформують у Черкаській ОДА, з 7 по 11 березня на Шевченківські дні приїздить делегація у складі 50 осіб із Херсонської області.

Нагадаємо, що 18 січня, Черкаська обласна державна адміністрація підписала угоду про співпрацю з Херсонською обласною державною адміністрацією. Спільно із головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим обговорили конкретні напрямки співробітництва, серед них – освітній, культурний, напрямок туризму та економічного розвитку.

– Можемо говорити про перші результати підписання Меморандуму із Херсонщиною. За попередніми заявками, 50 старшокласників Херсонської області відвіють Черкащину. Розпочали із реалізації освітньо-культурної ініціативи, але є низка спільних ідей для розвитку і поглиблення економічної інтеграції наших регіонів. Працюємо далі, – повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Гості із Херсонщини відвідають легендарний Холодний Яр, унікальний Мотронинський монастир, с. Суботів, музей та резиденцію Богдана Хмельницького.

Дізнаватися про життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка найцікавіше на малій Батьківщині поета, тому школярам організують екскурсії меморіальним комплексом Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка».
26.02.2020 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter