Черкащан запрошують долучитися до планування простору Театральної площі

Як інформують у Черкаській ОДА, комфортний громадський простір мають на меті створити на Театральній площі Черкас. Попрацювати над проектом кличуть усіх охочих, аби виписати оптимальний варіант реконструкції та упорядкування цього місця. Така спільна робота – приклад синергії зусиль усіх зацікавлених сторін: громадських організацій, влади міста й області, містян, відзначив заступник очільника області Дмитро Ляшов сьогодні на пресконференції з презентації ініціативи.
Черкащан запрошують долучитися до планування простору Театральної площі

Напрацювати проект реконструкції у співпраці запропонували в ГО «Молодь Черкащини», «Промолодь» та «Платформі Громадських Діалогів». Підтримали таку ініціативу й представники влади Черкас та області. Втім кличуть до роботи над проектом реконструкції й містян, бізнес, активістів, аби якомога повно врахувати всі позиції при створенні технічного бачення реконструкції площі.

– У цьому питанні перетнулися інтереси міста, області, громадських активістів та черкасців, – відзначає керівниця ГО «Молода Черкащина» Вікторія Феофілова. – Ми завжди просуваємо публічні консультації й ідею того, щоб публічний простір в місті планувався за участі експертів та самих містян. Наша ініціатива – це спроба показати, який підхід має бути до планування громадського місця. І вдячні, що завдяки позиції владних структур, маємо таку можливість. Хочемо зробити хороший позитивний прецедент, що може стати точкою зміни ставлення до громадського простору. Наша задача – провести дослідження і на його основі розробити технічне завдання того, якою містяни хочуть бачити площу. Цей документ ми передамо ОДА і тут його вже враховуватимуть при підготовці проектної документації реконструкції. Тобто жителі міста самі зможуть вплинути на те, як зміниться площа.

Насамперед, за її словами, активісти разом з волонтерами, візьмуться за дослідження площі перед театром, а також за опитування містян
25.02.2020 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter