У Черкаській ОДА думають над впровадженням інтелектуального моніторингу в оборобці даних

У Черкаській ОДА думають над впровадженням інтелектуального моніторингу в оборобці даних Оцінити результати ухваленння рішень та дієвість стратегії розвитку в конкретних галузях до їхнього упровадження може допомогти новий інтелектуальний моніторинг. Як інформують у Черкаській ОДА, його переваги для роботи державних органів влади окреслив на зустрічі в облдержадміністрації науковець Сергій Голуб.

Ефективність цього методу обробки даних планують випробувати і в окремих напрямках роботи облдержадміністрації, зауважив заступник очільника області Юрій Безщасний.

Інтелектуальний моніторинг – це інноваційна технологія. Вона має забезпечувати процеси ухвалення рішень на підставі інформації про властивості об’єкта і знання про наслідки цих рішень шляхом організації неперервних спостережень, обробки та інтерпретації їх результатів.

– Сучасні методи обробки даних повинна дати можливість обробити та узагальнити великий масив інформації, – каже заступник голови ОДА. – Декларується, що презентована система опрацювання інформації дасть змогу визначити причини, сформулювати шляхи вирішення проблеми та прорахувати ефективність того чи того кроку. Ми хочемо апробувати запропонований інноваційний моніторинг на прикладі діяльності окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.
24.02.2020 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter