До ГО Cherkasy IT Cluster приєднався черкаський офіс компанії Sloboda

Громадська організація Cherkasy IT Cluster поповнилася новим членом. Віднедавна серед учасників об’єднання - черкаський офіс компанії Sloboda Studio.
Про це повідомляє пресслужба Cherkasy IT Cluster.

Компанія Sloboda studio була заснована в 2010 році в Харкові. На її рахунку - більше 700 успішних проєктів і спеціалізується на Ruby on Rails розробці. Співпрацює із замовниками з Англії, Норвегії, Франції, Німеччини та Нідерландів. Компанія здійснює повний цикл розробки. У фокусі уваги – поліпшення процесів розробки, акцент на навчання і використання інноваційних технологій.

Офіс-менеджер Sloboda Studio Аліна Діденко розповідає, що участь Sloboda Studio в IT-кластері має харківське коріння. У Харкові компанія була однією з шести засновників Kharkiv IT Cluster у 2015 році.

– Тоді одним з проектів був Kharkiv IT Map, що дав потужний поштовх до ще більш стрімкого розвитку IT-інфраструктури в Харкові. Нині харківський IT-кластер налічує більш ніж 60 компаній, – додає Аліна.

CEO Sloboda Studio Павло Обод є також засновником найбільшої в Україні конференції для представників бізнесу з сервісної розробки – Outsource People.
За словами СТО Sloboda Studio Дмитра Піскового, черкаський офіс компанії було засновано у 2019 році.

– За короткий проміжок часу нам вдалося зібрати талановитих фахівців, які займаються питаннями розвитку IT-спільноти міста. Маючи досвід в кластері Харкова, Sloboda Studio хоче продовжувати робити свій внесок також в Черкасах. Саме тому нам дуже приємно приєднатися до кластеру, де, взаємодіючи з активною IT-спільнотою міста, ми зможемо впливати на якість освіти майбутніх фахівців, популяризувати та захищати інтереси галузі в суспільстві і просто змінювати місто на краще, – говорить Дмитро Пісковий.
21.02.2020 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter