Боднар зустрівся з жителями Черкаського району, щоб обговорити проблеми об'єднання громад

Боднар зустрівся з жителями Черкаського району, щоб обговорити проблеми об'єднання громад Як інформують у Черкаській ОДА, Роман Боднар зустрівся із громадою Черкаського району, щоб обговорити позиції жителів щодо об’єднання.

На зустрічі були присутні сільський голова Свидівоцької сільради Світлана Вовк, Будищенський сільський голова Григорій Приходько, жителі населених пунктів.

Для усіх охочих висловитися працював “відкритий мікрофон”, тож всі варіанти об’єднання були озвучені: частина висловила бажання створити Будищанську громаду із центром у Будищах, інші – бачать центр в Свидівку, ще частина – вважає, що варто приєднуватися до Черкас.

– Зважаючи на результати обговорення, а також звернення виконкому Черкаської міської ради, серед всіх можливих варіантів найбільш компромісним є об’єднання Будища та Свидівка в одну громаду. Але знову ж таки, яким чином об’єднуватися, – визначатися жителям Будища та Свидівка. Пропонуємо депутатам, як представникам громад, зібратися на позачергову сесію та ухвалити рішення, яке б стало відповідною підставою для формування перспективного плану Черкаської області, – резюмував Роман Боднар.
21.02.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter