В автопарк черкаського "Міськсвітла" придбали новий автопідіймач

Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні в обласному центрі за участі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та його заступника Юрія Ботнара працівники комунального підприємства «Міськсвітло» продемонстрували можливості нового авто підіймача, купленого нещодавно за кошти міського бюджету.
В автопарк черкаського "Міськсвітла" придбали новий автопідіймач

– Освітлення міста – один із головних пріоритетів влади, адже це не тільки комфорт, а й насамперед безпека жителів міста. Тому ще рік тому ми спільно з заступником міського голови Юрієм Ботнаром, директором комунального підприємства «Міськсвітло» Віталієм Терьохіним та його заступником Павлом Собком зібрали робочу нараду з питання поповнення автопарку вищезгаданого комунального підприємства. І ось нарешті нам вдалося реалізувати задумане. Відучора працівники КП «Міськсвітло» мають змогу працювати на сучасному автопідіймачі італійського виробництва, придбаному за кошти міського бюджету, – зауважив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Як повідомив директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін, у Черкасах потрібно обслуговувати близько 15000 світлоточок, багато з яких знаходиться у важкодоступних місцях. Тому новопридбаний автопідіймач дозволить суттєво полегшити та пришвидшити роботу комунальників у напрямку освітлення Черкас.

За словами заступника мера Черкас Юрія Ботнара, на цю техніку працівники комунального підприємства «Міськсвітло» чекали 12 років. Саме стільки автопарк «Міськсвітла» не оновлювався взагалі. Тепер новий автопідіймач вартістю 2 мільйони 397 тисяч допоможе комунальникам заїжджати у вузькі двори і працювати на значно більшій висоті.
20.02.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter