У Черкасах вшанували пам'ять героїв Небесної сотні

За інформацією міськради Черкас, Небесну сотню та всіх загиблих бійців вшанували сьогодні в Черкасах. 20 лютого заходи в обласному центрі розпочалися з покладання квітів.

Спершу громада разом із представниками обласної влади, міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, його заступниками, депутатами вклонилися пам’яті тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє в Україні, біля меморіального знаку «Борцям за волю України», що на перехресті вулиць Хрещатик із Святотроїцькою (колишня – Кірова).
У Черкасах вшанували пам'ять героїв Небесної сотні

Далі поклали квіти до стели зі світлинами полеглих героїв.

Продовжилося вшанування спільним поминальним молебнем у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

– Небесна Сотня полеглих на Майдані в часи Революції Гідності стала першою на варті тих змін, за які й нині віддають свої життя патріоти та захисники України, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Тоді, на жаль, ми й подумати не могли, що це був лише початок боротьби, яка стала визначальною для нашого покоління. І це боротьба не лише за зміну влади та збереження кордонів. Це боротьба за нас як за націю. Незалежну, самобутню, вільну, працелюбну, нескорену, гідну кращого майбутнього.

З Черкаської області під час подій Революції Гідності загинули: Максим Горошишин (с. Грушківка, Кам’янський район), Юрій Паращук (м. Тальне), Юрій Пасхалін (с.Носачів, Смілянський район), Василь Сергієнко (м. Корсунь-Шевченківський), Віктор Чернець (с. Подібна Маньківський район), Віталій Смоленський (с.Фурманівка, Уманський район), Михайло Якубенко (с. Склименці Корсунь-Шевченківського району), Андрій Саєнко (м. Сміла).

Усім їм посмертно присвоєно звання Героїв України.
20.02.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter