Бондаренко наклав вето на рішення виконкому про співфінансування ремонту в багатоквартирних будинках

Бондаренко наклав вето на рішення виконкому про співфінансування ремонту в багатоквартирних будинкахЯк інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко підписав розпорядження, яким зупинив дію рішення виконавчого комітету «Про погодження проекту рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Програми капітального ремонту та реконструкції багатоквартирних житлових будинків та їх прибудинкових територій у місті Черкаси на 2020 – 2022 роки». Його, нагадаємо, на розгляд внесли з ініціативи департаменту житлово-комунального комплексу.

– На мою думку, в умовах сьогодення альтернативи об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків не існує: жителі самостійно господарюють у своїх будинках, проводять ремонти, визначають виконавців робіт та, як результат, відповідають за все, – прокоментував Анатолій Васильович. – Інтереси територіальної громади міста – найголовніше для нас.

За його словами, департаменти, як самостійні структурні підрозділи, вправі виносити на розгляд виконавчого комітету та депутатів проекти програм. Перед цим документ проходить процедуру погодження.

Поза тим, як ідеться в доповідній записці юридичної служби мерії, реалізація нового механізму підтримки ОСББ, запропонованого в програмі, в результаті зумовить затягування реалізації Програми й заходів для поліпшень у будинках.
20.02.2020 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter