Боднар зустрівся з представниками черкаських ротарі-клубів

За інформацією Черкаської ОДА, Роман Боднар зустрівся із представниками міжнародного руху Rotary International. На Черкащині діють два Ротарі-клуби: “Черкаси” та “Черкаси-Центр”. Разом клуби налічують майже 60 членів. Під час зустрічі учасники обговорили перспективні проекти, які вдасться реалізувати за підтримки обласної адміністрації.
Боднар зустрівся з представниками черкаських ротарі-клубів

Головною метою діяльності клубів є надання підтримки в різних соціальних та благодійних проектах, сприяння діяльності міцевих громад регіону.

– “Ротарі-клуби Черкащини зібрали лідерів у різних напрямках: підприємництві, освіті, медицині, спорту, ІТ-технологій, громадянському суспільстві. Нас усіх об’єднує спільна мета – бажання розвитку регіону. Упевнений, що облдержадміністрація стане партнером у реалізації спільних проектів, – звернувся до присутніх Роман Боднар.

Учасники клубів презентували реалізовані проекти та озвучили заплановані ініціативи, зокрема щодо міжнародних обмінів, дитячих проектів у сфері освіти та спорту, залучення інвестицій, благодійних соціальних ініціатив.

За підсумками зустрічі присутні домовилися про напрацювання та підписання Меморандуму про співпрацю двох клубів та Черкаської ОДА.
19.02.2020 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter