У Білозірський ОТГ відкрили нову поліцейську станцію (відео)

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, 18 лютого, на території Білозірської об’єднаної територіальної громади відкрили нову поліцейську станцію, яка обслуговуватиме жителів села Бiлозiр'я, селище Баси та селище міського типу Iрдинь. Станцію оснащено та створено за підтримки Білозірської ОТГ. В приміщені, силами громади створено комфортні умови для роботи. Кабінети оснащено комп’ютерною та оргтехнікою, доступом до мережі Інтернет.

Під час відкриття станції, жителям ОТГ представили поліцейських – Олександра Усова та Сергія Брик, які, будуть відповідати за безпеку жителів громади. Поліцейські будуть постійно знаходитись на території громади та проживати там. Вони забезпечені службовими автомобілями та всім необхідним для несення служби та можливості вчасно надати допомогу людям.

Тепер жителям громади буде набагато зручніше звертатися до поліцейських за допомогою, адже вони будуть постійно знаходитимуться та працювати на території громади, а в разі виклику, поліцейські зможуть оперативно відреагувати на повідомлення про правопорушення та надати допомогу людям.
19.02.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter