Черкаський водоканал: Модернізацію каналізаційних насосних станцій завершено

Черкаський водоканал: Модернізацію каналізаційних насосних станцій завершено Як інформують у КП «Черкасиводоканал», на двох головних та семи районних каналізаційних насосних станціях завершено встановлення нового насосного обладнання за кошти Світового банку. Всі роботи по технічному переоснащенню каналізаційних насосних станцій м. Черкаси виконувала українська компанія ДП "ЮТЕМ-Інжиніринг" ВАТ ПТЕМ". Підрядник здійснив заміну 22 насосних агрегатів, запірної арматури, встановлено прилади частотного регулювання, з автоматизованою системою управління, а також прилади обліку стічних вод.
Нове обладнання підібране з урахуванням всіх новітніх тенденцій щодо енергоефективності. Зокрема, завдяки встановленню нових насосних агрегатів шведської фірми "Флюгт" потужністю 250 кВт на головних насосних станціях замість застарілих потужністю 500-800 кВт та сучасним автоматизованим системам управління, які дозволяють плавно регулювати режим роботи насосних агрегатів у залежності від кількості стоків, які надходять, Водоканал отримав можливість зменшити енерговитрати в середньому на 30 % і покращити гідравлічний режим системи водовідведення.
Крім економії електроенергії, реалізація проекту дозволить зменшити експлуатаційні витрати, пов'язані з ремонтом, обслуговуванням насосного обладнання та ліквідацією аварій, а також поліпшити екологічну та санітарно-епідемічну ситуацію в місті.
08.01.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter