Депутати Черкаської міськради обговорили проект Генплану Черкас

Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні відбулось обговорення проекту Генерального плану м. Черкаси з депутатами Черкаської міської ради. Головний архітектор міста Віталій Чернуха розповів, що на цю зустріч були запрошені абсолютно всі представники депутатських фракцій та груп.

Адже раніше депутати виступали з ініціативою у проведенні такої зустрічі. Проте прийшли лиш міські обранці від франції «Батьківщина» Роман Діскант та Юрій Тренкін, ВО «Черкащани» – Іван Сухарьков, «Радикальна партія Олега Ляшка» – Віталій Косяк та позафракційні – Артур Акопян та Руслан Зоря.
Депутати Черкаської міськради обговорили проект Генплану Черкас

Директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін зауважив, що проект відповідного рішення був завчасно підготовлений та винесений на розгляд депутатів міської ради. Це об’ємний документ, який потребує ґрунтовного вивчення. Зокрема, мова йде про корегування існуючого Генерального плану міста в частині приведення його у відповідність до теперішніх реалій, внесення правок та корегувань. Таких на сьогодні вже назбиралось понад семисот.

Голова фракції «Батьківщина» у міській раді Роман Діскант запропонував сформувати єдину міську архітектурну концепції щодо зовнішнього вигляду будівель, споруд та інших інфраструктурних об’єктів у Черкасах.

Відповідну пропозицію підтримали й інші представники депутатського корпусу, присутні під час обговорення.
14.02.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter