Впродовж 2013 року по Черкаській області вештатиметься естафета по графіку на честь 60-річчя утворення регіону

Впродовж 2013 року по Черкаській області вештатиметься естафета по графіку на честь 60-річчя утворення регіону Як інформують у Черкаській ОДА, Розпорядження та Положення про підготовку і проведення естафети на честь 60-річчя від дня утворення області, а також сприяння вивченню та популяризації досягнень міст і районів Черкащини, прийнято 3 січня в облдержадміністрації.
Естафета проходитиме протягом 2013 року в містах та районах області відповідно до затвердженого графіку. Цей захід проводиться для висвітлення досягнень районів та міст області у всіх галузях діяльності і відображає надбання в економічному, політичному та культурному житті краю й держави в цілому. Він є важливим іміджевим проектом, який сприяє збереженню надбань у різних сферах господарської та культурної діяльності, а також громадського життя Черкащини.
Символи естафети – альбом та рушник, будуть передаватися від одного району іншому. Кожен з її учасників, у попередньо визначений графіком період, отримуватиме альбом, який заповнюватиме детальною ілюстрованою інформацією про життя свого району/міста та рушник, який вишиватиметься орнаментом, характерним для даної місцевості. .
Естафета стартує в Драбівському районі 8 січня, а завершиться 4 грудня 2013 року у м. Черкаси.
Заповнений альбом і додані до нього брошури та вишитий рушник будуть урочисто передані на зберігання Черкаському обласному краєзнавчому музею.
За підсумками естафети передбачено створити ілюстроване інформаційне видання з максимально повним висвітленням досягнень усіх районів Черкащини.
05.01.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter