Підприємці, що торгують квітами біля драмтеатру, переїдуть на квітковий ринок на розі Гоголя-Дашковича

Як інформують у міськраді Черкас, підприємці, які здійснюють торгівлю квітами поряд з Драматичним театром у Черкасах, поступово перенесуть свої точки на новий квітковий ярмарок, який організують на розі вулиць Гоголя та Остафія Дашковича з 01.03.2020 року по 31.12.2022 року. Таке рішення ухвалили під час засідання Черкаського міськвиконкому.

За словами директора КП «Черкаські ринки» Тараса Кібала, підприємці-члени ГО «Квіти міста», які вже багато років здійснюють торгівлю квітами на вул.Симоненка, добровільно погодилися перейти на нове місце.

«Ухваливши відповідне рішення, виконавчий комітет пішов назустріч підприємцям, які більшість квіткової продукції вирощують своїми руками і з цього годують власні сім`ї. Водночас таке рішення звільнить центральну вулицю міста Черкаси (бульвар Шевченка) від тимчасових споруд та сприятиме розвитку малого підприємництва. Торгівля квітами та іншими товарами у Черкасах має здійснюватися у цивілізований спосіб», - підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.
12.02.2020 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter