15 лютого увечері буде перекрито рух у центрі Черкас

15 лютого увечері буде перекрито рух у центрі Черкас За інформацією міськради Черкас, в обласному центрі тимчасово заборонили рух транспортних засобів бульв.Шевченка 15 лютого з 18.00 до 19.15 у центральній частині міста. За це проголосував Черкаський міськвиконком.

Зокрема, було ухвалене рішення тимчасово заборонити рух транспортних засобів непарною стороною бульв. Шевченка між вул.Богдана Хмельницького та вул.Лазарєва, вул. Лазарєва між бульв.Шевченка та вул. Хрещатик, вул.Хрещатик між вул.Лазарєва та вул. Святотроїцькою, вул. Святотроїцькою між вул.Хрещатик та бульв.Шевченка, парною стороною бульв.Шевченка між вул. Святотроїцькою та пл.Соборною у міру руху колони учасників заходів з відзначення 126-ї річниці створення організації «Сокіл».

«Директору департаменту освіти та гуманітарної політики Сергію Воронову доручаю забезпечити встановлення необхідних дорожніх знаків, схем об`їздів та огороджень, погоджених з управлінням патрульної поліції в Черкаській області. А управлінню патрульної поліції в Черкаській області - забезпечити безпеку руху транспорту і пішоходів у міру проходження колони учасників заходів», - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.
12.02.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter