За підтримки програми НАТО в Черкасах стартував курс з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас

Як інформує прес-служба ГО "Ліга офіцерів", у Черкасах в рамках проекту перепідготовки військовослужбовців, звільнених в запас або у відставку, за підтримки офісу НАТО в Україні відбулася церемонія відкриття курсів за напрямком підготовки «Менеджмент перевезень і логістика».

У заході взяли участь менеджер Програми пан Крістофер Штаудт, представники міського і обласного центру зайнятості, командування Черкаського гарнізону та громадськість.
За підтримки програми НАТО в Черкасах стартував курс з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас

Цього року ці курси проходять на базі Черкаської філії ТОВ «Українського центру підготовки плавскладу» та при підтримці ГО «Ліги офіцерів». На навчання, яке здійснюється за кошти Північноатлантичного альянсу, прийнято 22 військовослужбовці, серед яких є ті, що звільнені з лав Збройних сил України протягом останніх трьох років, та військовослужбовці, які підлягають звільненню в запас або відставку найближчим часом.

Особливість курсів за програмою «Менеджмент перевезень і логістика» полягає в тому, що вони мають конкретну практичну складову. Після отримання свідоцтва про закінчення навчання й проходженні акредитації в Державній службі Морського та Річкового транспорту України, випускники мають великі шанси знайти престижну та високооплачувану роботу, адже у місті існує багато підприємств, установ та фірм, які працюють у сфері логістики, організовують морські та річкові перевезення. Саме до такої роботи будуть підготовані випускники цих курсів. А дехто з них зможе отримати ліцензію й відкрити власний бізнес із надання послуг.

Під час навчання слухачі курсів отримають корисну інформацію щодо механізмів створення власної справи, поглиблено вивчатимуть Морське законодавство, англійську мову, необхідну для опанування специфічною термінологією логістики та менеджменту, отримають навички роботи на комп’ютері. Останні два тижні навчання передбачають суто практичні заняття.

Випуск спеціалістів за цією програмою запланований на кінець квітня 2020 року.
11.02.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter