Новопризначенного голову Тальнівської РДА Юрія Барабаша представили активу району

Новопризначенного голову Тальнівської РДА Юрія Барабаша представили активу району Нового очільника Жашківської райдержадміністрації Юрія Барабаша офіційно представили активу району. Як інформують у Черкаській ОДА, перші завдання та вимоги до роботи на посаді для нього окреслив заступник очільника області Дмитро Ляшов, який сьогодні з робочим візитом завітав до району.

Голову Жашківської РДА своїм розпорядженням №83/2020-рп призначив Президент України 30 січня. З серпня минулого року він був т.в.о. голови райдержадміністрації. За його словами, посада очільника району для нього – велика відповідальність перед людьми, готовий до конструктивної співпраці та діалогу з усіма, хто бажає долучитися до вирішення проблем і завдань району. Також у своєму виступі Юрій Барабаш подякував за довіру Президенту України, керівництву обласної державної адміністрації.

– Юрій Володимирович працював на керівних посадах, тож має відповідні знання, життєвий досвід, який буде вміло послуговуватися у професійній діяльності, – наголосив заступник голови ОДА Дмитро Ляшов. – Щораз, беручись до роботи, бажаю голові РДА відповідати на питання: «Чим я можу допомогти людині?». Це – мій принцип в роботі, запозичити який пропоную кожному керівникові. Щодо наступних кроків, то з-поміж основних мають стати непримирима боротьба з корупцією, співпраця з бізнесом та громадськими організаціями.
07.02.2020 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter