На Черкащині розпочав роботу державний аграрний реєстр

На Черкащині розпочав роботу державний аграрний реєстр За інформацією Департаменту АПК Черкаської ОДА, 5 лютого відбулась робоча поїздка мобільної групи операторів в Руськополянську об'єднану територіальну громаду, для надання допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр та зібрали відгуки про її функціонал та роботу. Відсьогодні сільгоспвиробники отримали онлайн-сервіс для оперативної взаємодії з органами державної влади.

Начальник управління економіки, розвитку сільських територій та інвестицій Тетяна Шендрик повідомила, що Державний аграрний реєстр це електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Реєстрацію проводили представники департаменту агропромислового розвитку та Черкаської філії Укрдержфонду підтримки фермерських господарств. Спеціалісти Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області, центрального міжрегіонального управління юстиції, Головного управління Державного земельного кадастру у Черкаській області надавали безоплатну консультативну допомогу у форматі «питання-відповідь». Серед запрошених були керівники селянсько-фермерських господарств, керівники сільгосппідприємств, фізичні особи-підприємці та юридичні особи, що здійснюють аграрне виробництво.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна за посиланням: www.ar.gov.ua самостійно або за допомогою мобільних команд операторів реєстру, що будуть відвідувати ОТГ протягом січня 2020 року.
07.02.2020 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter