В Умані проходив Регіональний форум жіночого лідерства

За інформацією міськради Умані, за сприяння Громадської організації Егаліте Інтернейшнл та за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив і колег з місцевого самоврядування, в рамках міжнародного проекту «Посилення жіночого політичного лідерства на територіальних Київської та Черкаських областей» в м. Умань відбувся Регіональний форум жіночого лідерства.

Учасників форуму привітала секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк та зазначила: «Минулого року місто Умань приєдналося до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

В місті зареєстровано близько 100 громадських організацій, 4 з яких об’єднують суспільно активних жінок та представляють їх інтереси. Це дійсно дієві організації, а їх представники вносять вагомий вклад у розбудову рідної Умані. Вони завжди є активними організаторами, учасниками всіх загальноміських заходів»

Міжнародний експерт з питань розвитку, керуючий партнер та менеджер з розвитку організації «Егаліте Інтернешинл» - Тетяна Виговська-Каменко презентувала міжнародний проект «Посилення жіночого політичного лідерства на територіальних Київської та Черкаських областей».

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер виступила з презентацією «Роль жінки у сучасному суспільстві. Практичний досвід».

Голова Міжнародного Благодійного фонду «Небайдужі», координаторка проекту в Черкаській області – Маіна Кулик доповіла про розвиток жіночого лідерства і участі жінок у місцевому самоврядуванні, громадському русі та розвитку власної самореалізації в ОТГ проекту.

Молодіжними ідеями щодо згуртування і активних дій жіночих організацій та ініціативних груп поділились студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, представники Центру гендерної освіти університету Віталіна Вовк та Дарина Здір.
06.02.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter