В облраді розпочато процедуру конкурсу на посади керівників двох санаторіїв та станції переливання крові

Як інформують у Черкаській облраді, 5 лютого проведено засідання комісій з конкурсного відбору на зайняття вакантних посад директорів КНП «Черкаська станція переливання крові Черкаської обласної ради»; КНП «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Руська поляна» Черкаської обласної ради» та КНП «Черкаський обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Сосновий бір» Черкаської обласної ради».

Відповідно до порядків денних засідань присутніх було ознайомлено з розпорядженнями голови обласної ради щодо оголошення конкурсів та формування складу комісій.
В облраді розпочато процедуру конкурсу на посади керівників двох санаторіїв та станції переливання крові

Далі згідно з чинним законодавством на кожному із засідань було повідомлено членів комісії про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», у тому числі з механізмом повідомлення членом Комісії про конфлікт інтересів та його подальшими діями.

Також узгоджено кваліфікаційно-освітні вимоги до претендентів, необхідний стаж роботи на керівних посадах, конкурсні пропозиції кандидатів щодо розвитку підприємств; встановлення регламенту виступів та обговорення їх членами комісії, порядок голосування при розгляді кандидатур та визначенні переможців конкурсу; час і дату проведення відповідного конкурсу.
05.02.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter