У Тальному представили новопризначеного голову РДА Олександра Цимбала

У Тальному представили новопризначеного голову РДА Олександра Цимбала Як інформують у Черкаській ОДА, новопризначений керівник Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал офіційно познайомився з громадськими активістами району. Перші настанови для подальшої плідної роботи на посаді озвучив заступник голови облдержадміністрації Юрій Безщасний.

Розпорядженням Президента України №84/2020-рн від 30 січня 2020 року Олександр Цимбал очолив Тальнівська РДА. До того, як подати власну кандидатуру на конкурс, він займався фермерством. Сам – родом з Тальнівщини, тож добре обізнаний з актуальними для району питаннями.

Він готовий до співпраці задля розвитку району, особливо з депкорпусом, районною радою, ОТГ, підприємцями. Твердить, що у роботі керуватиметься принципами чесності, прозорості та відкритості. Напрацьовувати спільні кроки для розвитку району із залученими до управлінського процесу сторонами закликав посадовця й заступник голови ОДА.

– Визначальними для оцінки діяльності керівника мають бути його кроки та вчинки, а не персоналії, – зазначив Юрій Безщасний, звертаючись до активу Тальнівщини. – Тож прошу вас зважати на це при оцінці діяльності новопризначеного голови РДА. З боку облдержадміністрації ми пильно слідкуватимемо за діяльністю очільників районів та жорстко реагуватимемо на будь-які прояви недоброчесної поведінки. Крім того, зважатимемо на ефективність втіленням пріоритетних положень Програми соціально-економічного розвитку регіону, яку має затвердити обласна рада вже у березні цього року. Необхідно насамперед налагодити взаємодію, плідну комунікацію аби спільно працювати для розвитку свого району.
05.02.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter