"Зірку соцмереж" Миколу Березового офіційно представили на посаді голови Корсунь-Шевченківської РДА

Як інформують у Черкаській ОДА, Микола Березовий віднині очолює Корсунь-Шевченківську райдержадміністрацію. Новопризначеного голову 30 січня офіційно представили активу району. Налагоджувати конструктивну співпрацю з усіма ланками влади на місці та бути відкритим до ефективного діалогу з громадськістю закликав керівника РДА заступник голови облдержадміністрації Юрій Безщасний.
"Зірку соцмереж" Миколу Березового офіційно представили на посаді голови Корсунь-Шевченківської РДА

Новопризначений очільник району – уродженець Хмельниччини, виховувався у військовій сім’ї. Відзначає, на посаду прийшов, аби у межах своїх компетенцій працювати задля позитивних змін в громаді та покращення якості життя людей.

Діяльність нового голови РДА в команді Романа Боднара оцінюватимуть за діями та кроками, а не через емоції й персоналії, наголосив заступник голови облдержадміністрації Юрій Безщасний. Цього ж принципу запропонував дотримуватися й активістам району.

– Облдержадміністрація ставить певні вимоги перед керівництвом РДА, – пояснив він. – Насамперед це нульова толерантність до будь-яких проявів корупції, відкритість, тісна комунікаціях із суспільством, взаємодія з усіма представниками влади на місцевому рівні. Робота райдержалміністрації буде оцінюватися за ключовими показниками ефективності, розроблених Офісом Президента України, які незабаром будуть доведені до відома. Водночас на початку березня облрада має затвердити Програму соціально-економічного розвитку області, де визначимо основні пріоритети у кожній сфері життєдіяльності. З боку ОДА пильно слідкуватимемо за їх виконанням на місцях і реагуватимемо на кожен прояв недоброчесної поведінки.

Окремо заступник від імені керівництва області перепросив у громадськості Корсунщини за прикрий конфлікт, який розгорівся в соціальній мережі за участі нового керівника району. Посадовець наголосив, що така поведінка не припустима для службових осіб адміністрації і у подальшому на подібні випадки буде жорстка реакція.

Призначений голова вже отримав перші доручення від громадськості. З-поміж нагальних – очищення річки Рось, забезпечення питною водою та вирішення питання сміттєзвалища.
31.01.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter