У Черкасах планують відновити роботу протезно-ортопедичного цеху

У Черкасах планують відновити роботу протезно-ортопедичного цеху Як інформують у Черкаській ОДА, перший заступник голови ОДА В’ячеслав Швець побував сьогодні в Черкаському протезно-ортопедичному цеху Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Нині колектив на чолі з керівником Анатолієм Тімоном сподіваються реанімувати підприємство, збільшити кількість робочих місць та зробити його потужним і конкурентоздатним.

Начальник Цеху розповідає, що працівники обслуговують людей з інвалідністю, зокрема дітей, учасників бойових дій та ін.:

– Забезпечуємо людей протезами верхніх і нижніх кінцівок, ортезами-пристроями для відновлення порушення функції суглобів, хребта (шини, бандажі, стремена, корсети), ортопедичним взуттям та іншим. Важливо, що застосовуємо при роботі з людьми індивідуальний підхід. Виробляємо такі моделі взуття, які в звичайних магазинах придбати неможливо.

В’ячеслав Павлович оглянув приміщення Цеху, безпосередньо продукцію, що виготовляють, обговорив з керівником потужності, умови роботи, можливі перспективи.

Зазначимо, ортопедичний цех працює вже більше 50 років. Фахівці в колективі мають багаторічний досвід роботи – від 15 до 35 років, проходять навчання, мають відповідні дипломи й сертифікати. До кожної людини застосовують індивідуальний підхід, виготовляють протезні засоби та взуття лише із сучасних натуральних матеріалів.

Упродовж минулого року на виробництві виготовили понад 350 протезів, близько 300 ортезів, майже півтори тисячі пар взуття – загалом на 12 млн грн.

У цілому ж двоповерхове приміщення має значні площі для використання, які разом з обладнанням потребують повного оновлення. Також тут працює реабілітаційний зал, де люди навчаються знову робити перші кроки після ампутацій. Зал, між тим, готові оновити, та повноцінно запустити до використання.
31.01.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter