Боднар: Уманщина має стати одним із “магнітів” для інвестицій та туризму

Уманщина має стати одним із “магнітів” для інвестицій та туризму, – переконаний голова Черкаської ОДА Роман Боднар. Як інформують у Черкаській ОДА, спільно із керівництвом міста, району та представниками релігійних громад хасидів очільник області провів робочу нараду.

Як результат – стартувало напрацювання “дорожньої карти” щодо розроблення проекту історико-культурного центру навколо могили цадика Нахмана, до якої щороку приїздять десятки тисяч прихильників хасидизму.

– Це питання перебуває в полі зору Президента України. Ми ставимо перед собою стратегічну ціль – створення сприятливих умов для притоку інвестицій. При цьому на місцях маємо відпрацювати наші тактичні дії щодо усунення юридичних колізій. Створений у майбутньому історико-культурний центр має відповідати санітарним, протипожежним та екологічним нормам. У нашому фокусі – забезпечення правопорядку та безпека і жителів міста, і туристів. Спільно пропрацюємо механізми дотримання цих важливих складових якості життя, – зазначив Роман Боднар.
Боднар: Уманщина має стати одним із “магнітів” для інвестицій та туризму

За необхідності внесення змін до законодавства керівник області готовий ініціювати пропозиції до комітетів Верховної Ради.

Роман Боднар запланував провести в Умані розширену нараду за участю представників усіх іудейських релігійних громад, контролюючих та правоохоронних органів, керівництвом області, міста та району. Аби напрацювати конструктивні рішення, які сприятимуть розвитку регіону, покращенню туристичного та інвестиційного клімату, вирішенню комунальних та містобудівних питань Умані, проблему наповнення місцевих бюджетів.
30.01.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter