Черкаський виконком достроково припинив договори з "Новою якістю" про надання послуг управління для 30 ОСББ

Черкаський виконком достроково припинив договори з "Новою якістю" про надання послуг управління для 30 ОСББ Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні виконком ухвалив рішення стосовно дострокового припинення договорів з ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» про надання послуги з управління багатоквартирним будинком для 30 ОСББ.

Виступаючи на засіданні виконавчого комітету, заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Руслан Батир розповів, що міська влада відстоює інтереси мешканців будинків, надаючи їм можливість самостійно господарювати і самим визначатись з управителем . Такою є принципова позиція міського голови Анатолія Бондаренка та його команди.

– Враховуючи створення, державну реєстрацію об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, прийняття ними на загальних зборах рішень про зміну форми управління будинком або про обрання іншого управителя, відповідно до чинного законодавства, виконавчий комітет Черкаської міської ради сьогодні достроково припинив договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком для 30 черкаських ОСББ. Таким чином об’єднання отримали можливість самостійно обирати управителя, – пояснив Руслан Анатолійович.
30.01.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter