Уночі для усунення ожеледиці на дорогах Черкащини працювало 70 одиниць спецтехніки

За інформацією САД у Черкаській області, на Черкащині у другій половині 29 січня розпочалися опади у вигляді мокрого снігу з дощем, які йшли вночі 30 січня. За таких погодних умов у поєднанні з високою вологістю повітря, є ймовірність виникнення ожеледиці на дорозі. Тож проводилися роботи з усунення зимової слизькості на дорогах державного значення Черкащини для забезпечення безпечного проїзду.
Уночі для усунення ожеледиці на дорогах Черкащини працювало 70 одиниць спецтехніки

Впродовж ночі працювало 70 одиниць спецтехніки підрядних організацій, для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 830 тонн піщано-соляної суміші. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, небезпечних поворотах.

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області станом на ранок 30 січня забезпечено. Повідомлень про затори чи ускладнення руху не надходило.

Підрядні підприємства наразі працюють у посиленому режимі, цілодобово. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.
30.01.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter