Представники словенської фірми ŽOLI ŠPORT зробили візуалізацію відремонтованої спортивної зали черкаської ЗОШ №34

Як інформують у міськраді Черкас, представники однієї з провідних фірм Республіки Словенія – «ŽOLI ŠPORT» - прибули до Черкас на запрошення Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка.

Серед іншого, гості оглянули і спортивну залу Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей спортивного профілю № 34.
Представники словенської фірми ŽOLI ŠPORT зробили візуалізацію відремонтованої спортивної зали черкаської ЗОШ №34

Як відзначає директор закладу Віталій Михайлович Дейнега, це найбільша спортивна зала в місті (765 м кв) не знала ремонту з часів побудови школи, тобто з 90- х років.

Лише в 2017 році, за ініціативи Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка та депутата міської ради Юрія Тренкіна це питання підняли на рівні міста.

Після тривалих перипетій, тендер нарешті провели, тож незабаром спортивна зала ліцею має всі шанси стати найкращою та найфункціональнішою в Україні та центром спорту в Черкасах.

Партнери зі Словенії, які спеціалізуються на побудові та оснащенні спортивних об’єктів, разом з керівництвом міста та народними депутатами оглянули об’єкт та запропонували безкоштовно розробити візуалізацію відремонтованої і модернізованої спортивної зали.

«Після проведення певних робіт спортивна зала має всі шанси стати справжнім спортивним осередком для всієї митницької громади» - переконаний депутат міської ради Юрій Тренкін, що опікується округом. Ми відродимо навчальному закладу славу спортивного ліцею і створимо всі належні умови для заняття фізкультурою та спортом».
24.01.2020 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter