У Художньому музеї Черкас пройшли урочистості з нагоди Дня Соборності

Як інформують у міськраді Черкас, урочистості з нагоди Дня Соборності України відбулися у Черкаському художньому музеї. Участь у них взяли керівники області, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, військові, учасники АТО та ООС, духовенство, представники освітньої галузі та громадськості.

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар вручив низку державних нагород. У тому числі, і жителям Черкас.
У Художньому музеї Черкас пройшли урочистості з нагоди Дня Соборності

Зокрема, почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоєно Віктору Фіщуку, викладачу кафедри спортивних дисциплін Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького; почесне звання «Заслужений вчитель України» - Людмилі Юнак, вчителю фізичного виховання Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради; почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» - завідувачу відділом струнно-смичкових інструментів, викладачу-методисту Черкаської дитячої школи мистецтв.

Від імені міського голови Анатолія Бондаренка та міської ради присутніх із Днем Соборності привітав заступник міського голови Ігор Волошин.
«Соборність є одним із тих чинників, який єднає українську націю. Вітаю вас зі святом та бажаю всім нам миру, сили та енергії для плідної праці на благо Черкас та нашої бітьківщини», - зазначив Ігор Волошин.

Також він вручив подяки міського голови відомим громадським діячам. Зокрема, за значний особистий внесок у становлення і розбудову держави, багаторічну активну громадську діяльність, високосвідому громадянську позицію та патріотизм, а також з нагоди Дня Соборності України відзначили:

громадських діячів Юрія Громовського та Любов Майбороду, голову міської організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів м.Черкаси Петра Кривдика, доктора історичних наук, професора Віталія Масненка, доктора історичних наук, професора Юрія Присяжнюка.
24.01.2020 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter