У Черкасах побувала делегація представників НКРЕКП

Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі із робочим візитом побувала делегація представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Вони завітали на запрошення директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася.

Під час візиту вони відвідали низку об’єктів у Черкасах та зустрілися із керівництвом міста. Під час зустрічі із міським головою Анатолієм Бондаренком, його заступниками, керівниками департаментів та представниками ЧТКЕ обговорили перспективи розвитку теплосистеми України і Черкас зокрема.
У Черкасах побувала делегація представників НКРЕКП

«Варто зазначити, що тарифи на тепло у Черкасах є одним з найнижчих в Україні. У рейтингу із 22 позицій: ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2-му місці - 1030,94 грн/Гкал, КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» на 10-му місці - 1382,83 грн/Гкал. Ми, як міська влада будемо і надалі працювати над тим, щоб містяни отримували якісну послугу з теплопостачання за адекватною ціною. А вас, як Національного регулятора, в свою чергу, просимо забезпечити баланс між інтересами споживачів міста і інтересами виробників», - звернувся міський голова Анатолій Бондаренко до представників НКРЕП.

Ті ж, у свою чергу, схвально оцінили роботу КП «Черкаситеплокомуненерго» і співпрацю міської влади і комунального підприємства.
«У Павла Карася є корисний досвід, яким він може поділитися із колегами з інших міст. Ми бачили модернізовані котельні, ми бачили вектор переходу до новітніх технологій. Від того, що ми сьогодні побачили на підприємстві, складається дуже приємне враження. Креативність і намагання перейти до беззбитковості і надання якісних послуг населенню видно неозброєним оком», - зазначив член комісії Олексій Магда.
«Чудово, що на підприємстві оновлюється матеріально-технічна база. Добре, коли є тісний зв'язок між містом і підприємством, коли місто йде назустріч і усіляко допомагає», - зауважила директор департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання Світлана Черних.

А директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась розповів про плани КП:
«Ми хочемо методологічно рухатися вперед. Ми хочемо змінити принципи прокладки мереж і затвердження інвестпрограми. Щоб вона затверджувалася не на шматок мережі, а щоб все було враховано у комплексі: із джерелом, із ремонтом котельні, щоб це була повна реконструкція за новими правилами і в нових умовах».
23.01.2020 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter