В Україні запрацювала відеофіксація іспитів на право керування автомобілем

В Україні запрацювала відеофіксація іспитів на право керування автомобілем На Черкащині, як і по всій Україні, запрацювала відеофіксація практичного іспиту на право керування транспортним засобом.

Складання іспиту на право керування транспортним засо-бом є однією з найбільш поширених послуг сервісних центрів МВС.

Як повідомив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, Володимир Андрущенко, за мину-лий 2019 рік, наприклад, сервісними центрами МВС в Черкаській області було видано 24922 посвідчення водія, з яких 11083 посвідчень водія, видано вперше. За цей же період 2819 громадян замінили свої ПВ після втрати або викрадення, а 11020 осіб їх обміняли в зв`язку з відкриттям інших категорій.

А ще в минулому році 238 наших громадян отримали міжнародні посвідчення водія.

Віднедавна дещо змінилася процедура складання практич-ного іспиту на право керування транспортним засобом. Вона стала ще більш прозорою, адже перебіг екзамену почали фіксувати за допомогою технічних засобів контролю (відеокамер), що встановлюються в екзаменаційному авто.

«Таке нововведення допомагає уникнути можливих суперечностей під час складання іспиту та уникнути корупційної складової. Відтепер, у разі непорозумінь між кандидатом у водії та екзаменатором, перший має змогу оскаржити результати іспиту, адже кожен його етап можна переглянути в запису» — прокоментував нововведення, під час презентації відеообладнання начальник Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, Володимир Андрущенко.
22.01.2020 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter