Анатолія Бондаренка висунуто на звання "Мер року-2019". Коментатори на сайті міськради вважають, що авторитет конкурсу помножили на нуль

Анатолія Бондаренка висунуто на звання "Мер року-2019". Коментатори на сайті міськради вважають, що авторитет конкурсу помножили на нуль Як інформують у міськраді Черкас, Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» повідомила, що 15 січня 2020 р. підведені підсумки експертного опитування за 2019 рік, та доводить до відома громадськості імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення у 2019 році визначені лауреатами 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2019».

Серед них – і Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, в номінації «Міський голова року» (великих міст).

Відповідна інформація вже розміщена на сайті Програми.
Загальнонаціональна програма «Людина року» заснована в 1995 році та передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення.

Лауреати та переможці програми визначаються шляхом експертного опитування. Експерти програми — це авторитетні представники державних, недержавних, суспільних організацій, союзів, асоціацій, фондів, засобів масової інформації.

В 1997-2015 рр. урочисті церемонії вручення премій «Людина року» проходили у березні у Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві, а з 2016 року місцем проведення стала Національна опера України.

На церемонії оголошуються імена володарів титулу «Людина року», вручаються міжнародні та спеціальні премії. Гостями церемоній є відомі політичні діячі, діячі науки, культури та мистецтва.

За 24 роки існування загальнонаціональної програми володарями почесного титулу «Людина року» стали 428 переможців в національних номінаціях і 131 володар міжнародних і спеціальних премій програми.
Цьогоріч нагородження лауреатів пройде 21 березня в столиці нашої держави.

На сайті Черкаської міськради під новиною про цю подію коментатори негативно оцінюють висунення Бондаренка в даній номінації.

Ольга

Згодна, "авторитетні представники". А що, наш мер таким є? Що скаже Світлана, яка дуже переймається долею Черкас, яка
знаходиться у руках такої людини. Окрім тротуарної плитки-жодних досягнень. У чому він - професіонал? Театр 5 років не
відремонтований, обіцяний Палац спорту - на папері, у місті бруд та незаконна парковка, тощо.А тепер ще ё саботує
указ Гончарука та не здійснює разом із Карасем зниження тарифу на опалення. Якщо йому присвоять "Людина року", то
ця програма втратить свою цінність, сенс та авторитетнісь.

Лена

Так самое интересное как это о казались и они разве имеют право отказаться? Гончарук приказал снизить. И главное молчок

Я так понял, что Черкассы это особенный город. У фейсбуке на страничке Кабмина уже отчитались в каких городах произошло снижение цены на отопление и гор. воду до 30% и только в пяти областных центрах – Николаеве, Полтаве, Сумах, Черкассах и Черновцах пересматривать тарифы отказались!

Тренкін

Помножили на нуль авторитет конкурсу цією нагородою

Сергей

Лол сколько заплатил? Где перерасчет за тепло скидка? Твой карась что то молчит

ирина

Шахрай року так буде краще
21.01.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter