Два дитячі муляжі встановили біля пішохідного переходу навпроти черкаської гімназії №9

Як інформують у міськраді Черкас, перші два муляжі дітей, виготовлених із штучних матеріалів, встановили працівники КП «ЧЕЛУАШ» на пішохідному переході по вул. Іллєнка напроти черкаської гімназії №9.
Два дитячі муляжі встановили біля пішохідного переходу навпроти черкаської гімназії №9

Директор цього підприємства Олексій Мельник розповів, що зараз вивчається можливість облаштування таких об’єктів і на інших пішохідних переходах поблизу освітніх закладів міста.

– Вже кілька років поспіль КП «ЧЕЛУАШ» за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка послідовно працює у напрямку створення умов для безпеки руху пішоходів та водіїв. Це й нанесення дорожньої розмітки, спеціальних червоно-білих переходів, облаштування додаткового освітлення на пішохідних «зебрах», встановлення, так званих «лежачих поліцейських» на ділянках з пожвавленим рухом пішоходів (поблизу освітніх, спортивних, культурних та соціальних установ, житлових масивів тощо). Муляжі дітей, максимально наближені до реальних школярів, – це черговий крок з метою убезпечення здоров’я і життя наших юних черкасців, – наголосив Олексій Олексійович.

За його словами, фігури таких об’єктів розроблялись впродовж тривалого часу з майстрами, художниками. Виготовлені муляжі зі склофібробетону та ззовні вкриті поліуретановим лаком.

– Ми намагались використовувати максимально антивандальні та довготривалі матеріли, зараз вивчається можливість нанесення на них світловідбуваючих елементів, які б привертатимуть увагу водіїв, не лише вдень, але й у темну пору доби, – зауважив керівник підприємства.

А також додав, що спільно з міською владою відповідну роботу КП «ЧЕЛУАШ» продовжуватиме й надалі, адже безпека на черкаських дорогах – це врятовані життя та збережене здоров’я наших громадян.
20.01.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter