У міськраді Черкас заявили, що ще в грудні Шостий апеляційний адмінсуд визнав скандальну сесію в Каневі чинною

Як інформують у міськраді Черкас, 17 грудня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги Радуцького О. Р. у справі за його позовом до Черкаського міського голови Бондаренка А.В. про визнання дій протиправними, визнання нечинними рішень.

Підставою для подання вказаного позову слугували обставини встановлення кворуму та голосування депутатів Шадловського М. В., Цегвінцевої А. В., Чорнобіль Т. А., Косяка В. П. та Скорика М.Г. (яких Радуцький О.Р. вважав відкликаними) під час 57 позачергового пленарного засідання ІІ сесії Черкаської міської ради, що відбулось у м. Каневі 22 серпня 2018 року.

Як повідомили у департаменті управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради, апеляційний суд, погодившись із позицією суду першої інстанції відмовив Радуцькому О. Р. у задоволенні позовних вимог, оскільки пленарне засідання сесії Черкаської міської ради, проведено на законних підставах, а депутати, яких Радуцький О.Р. вважає відкликаними, мали право брати участь у голосуванні.
20.01.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter