У Драбівському райсуді працює лише один суддя, а охорона взагалі не здійснюється, - моніторинг Уповноваженого ВРУ

У Драбівському райсуді працює лише один суддя, а охорона взагалі не здійснюється, - моніторинг Уповноваженого ВРУ Як інформує Українське право, представники Уповноваженого Верховної Ради України здійснили плановий моніторинговий візит до Драбівського районного суду Черкаської області.

Під час візиту з’ясовано, що Суд розміщується у окремій двохповерховій будівлі, обладнаній пандусом для маломобільних груп населення. Стоянки для автомобілів людей з інвалідністю не обладнані.

На день візиту в суді фактично працює 1 суддя. Вакантними є посади 2 суддів.

Хол для очікування і зали судових засідань не облаштовані необхідними тактильними і контрастними наклейками для незрячих і слабозорих людей, що створює неповноцінні умови для забезпечення участі у судовому засіданні людей з інвалідністю.

Розгляд кримінальних проваджень здійснюється на першому поверсі у залі, де встановлена кабіна зі спеціального захисного скла, що відповідає міжнародним стандартам. Розгляд цивільних справ здійснюється в залі на другому поверсі.

Три камери для підсудних осіб мають площу по 1,1 кв. м, що менше визначеного нормами ДБН В 2.2-26-2010 Суди. Вентиляція, як в камерах так і в двох залах судових засідань, взагалі відсутня.

Кімнати для ознайомлення з матеріалами справ для учасників судових засідань та для спілкування підсудних з адвокатом відсутні.

Охорона приміщень суду не забезпечується на належному рівні. Зокрема, на час візиту охорона суду взагалі не здійснювалася.
18.01.2020 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter