У Черкаській ОДА відбулася зустріч з родинами бійців, що загинули при захисті Донецького аеропорту

16 січня в Україні відзначався День пам’яті кіборгів – справжніх героїв, які 242 доби боронили Донецький аеропорт. Саме за стійкість та незламність їх назвали «кіборгами». І вони стали прикладом мужності й патріотизму для нинішнього й майбутніх поколінь.

Цього дня в обласній адміністрації перший заступник голови ОДА В’ячеслав Швець провів спільну зустріч із родинами загиблих бійців, а також безпосередньо учасниками тих подій.
У Черкаській ОДА відбулася зустріч з родинами бійців, що загинули при захисті Донецького аеропорту

Зауважимо, Черкащина втратила дев’ятьох своїх бійців:

Олексій Панченко («Онук»);
Євген Подолянчук («Скаут»);
Андрій Терещенко («Рембо»);
Євгеній Півень (Кіборг);
В’ячеслав Гага із с. Плешкані Золотоніського району;
Владислав Алексейчук («Елвіс») з Умані;
Кондратюк Олександр з м. Шпола;
Анатолій Чупилка (Свобода) з м. Канів;
Володимир Загуба (Лєший) із с. Новоселиця Чигиринського району.

На зустрічі хвилиною мовчання вшанували загиблих хлопців. Разом із батьками, побратимами, волонтерами обговорили проблемні питання. Озвучили свої пропозиції, зокрема щодо посилення національно-патріотичного виховання в школах, закладах вищої освіти, покращення медичного, пільгового забезпечення, збільшення кількості спортивних змагань серед молоді, приурочених пам’ятним датам та ін.

– Усі пропозиції ми обов’язково опрацюємо та систематизуємо, підготуємо відповідні доручення, – зауважив В’ячеслав Швець. – І звичайно зустрічатимемося та спільно вирішуватимемо проблеми, що виникають. Адже про них можемо дізнатися саме від вас. На сьогодні в області, для поліпшення роботи, майже сформували консультативно-дорадчий орган облдержадміністрації, у складі якого будуть представники влади, громадських організацій учасників АТО/ООС, волонтери. Вони працюватимуть над вирішенням проблемних питань.

Після зустрічі усі разом поклали квіти до пам’ятного знаку «Ніхто крім нас», спорудженого в Черкасах на честь кіборгів.
17.01.2020 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter