За допомоги рециклера в Черкасах триває ямковий ремонт доріг

За допомоги рециклера в Черкасах триває ямковий ремонт доріг Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі, незважаючи на середину січня, триває аварійно-ямковий ремонт доріг.

Як зазначає директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, нині у Черкасах латають ями на дорогах за допомогою рециклера.

«У холодну пору року асфальтні заводи не працюють. Однак ліквідовувати ямковість ми можемо за допомогою старого асфальту і осколу. Ми використовуємо кожну погожу днину, щоб зменшити незручності для водіїв від ям на дорогах. Цей спосіб аварійно-ямкового ремонту дуже економний. Тимчасова пломба протримається на дорозі 1-2 місяця. Рециклер дозволяє ремонтувати 30-40 м2 дорожнього покриття в день. Будемо працювати таким чином, доки дозволятимуть погодні умови», - зазначив Олексій Мельник.

За словами комунальника, нещодавно була ліквідована ямковість на вул.Корольова, вул.Залізняка, в районі Нового автовокзалу по вул.Смілянській, на перехресті вул.Нарбутівської і Пацаєва (біля 14-ї школи), вул.Дахнівської (від обласної лікарні до моста), вул.Чорновола (від просп.Хіміків до ЧШК), на перехресті вул.Чигиринської і вул.Пацаєва та ін. Роботи тривають.
16.01.2020 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter