У Черкасах закінчилося навчання першого набору ІТ школи для людей поважного віку

У Черкасах закінчилося навчання першого набору ІТ школи для людей поважного вікуЗапис до лікаря онлайн, оплата комуналки не виходячи з дому та реєстрація електронної пошти. Всьому цьому протягом трьох місяців вчилися близько сотні черкаських пенсіонерів у Школі комп’ютерної грамотності для людей поважного віку. Нещодавно у школі відзначили перший випускний.

Серед тих, хто першими отримали сертифікат про завершення навчання, Алла Ковалець. Про курси жінка дізналася з телевізора.

- Там побачила номер телефону й хутко записалася. Бо для мене це була знахідка, - усміхається Алла Григорівна. - Я трішки вміла користуватися комп’ютером, але лише на рівні основ. Тепер почуваюся більш упевненою.

Під час випускного кожен із учасників проекту заповнив анкету. В ній мав можливість надати свої рекомендації щодо змін у програмі в наступному сезоні. Серед пропозицій - приділяти більше уваги мобільним додаткам.

Ініціатором створення курсів виступив черкаський ІТ підприємець Віктор Євпак. Каже, що на таку ініціативу його надихнули батьки.

- У нас є багато ІТ курсів для дітей, молоді, членів команди eKreative. Але якось мої батьки слушно зауважили, що ми оминули увагою людей поважного віку.

Сьогодні низка послуг переводяться у телефон, комп’ютер. Як наслідок, створюється прірва між можливостями молоді і старших людей, які не вміють користуватися технологіями. Так не повинно бути, - говорить Євпак.

Перший набір викликав неабиякий ажіотаж серед потенційних учасників. Тож усіх, хто не встиг записатися, додали в резерв. Взяти участь у навчанні вони зможуть у наступному сезоні.

Нині у школі якраз готуються до оголошення другого набору. Він почнеться 15 січня. Натомість навчання стартує 20-го.
15.01.2020 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter