У Черкаській ОДА збираються запровадити автоматизацію системи управління

Спільно із ІТ-фахівцями у Черкаській обласній державній адміністрації розпочали запроваджувати нову культуру організації роботи. Використання одного із інструментів управління проектами дозволить покращити ефективність діяльності. Як інформують у Черкаській ОДА, на цьому наголосив Роман Боднар.
У Черкаській ОДА збираються запровадити автоматизацію системи управління

– Розподілили стратегічні сфери, в межах кожної із них формуємо пріоритети. А сьогодні провели першу сесію із заступниками та радником із питань діджиталізації Сергієм Шмиголем, які й працюватимуть з конкретними напрямками. Надалі «Trello” запровадимо для керівників структурних підрозділів, – говорить Роман Боднар.

Які переваги такої системи:

▪️будь-які конкретні завдання чітко підпорядковані нашій візії розвитку області, стратегічним сферам та напрямкам. Це дозволяє бачити одразу всі “пазли”, які ми складаємо;

▪️ефективне планування робочого процесу;

▪️можливість в будь-який момент здійснити ретроспективний аналіз, адже бачимо перед собою виконання/невиконання завдань.

Також запровадження такої системи дасть змогу оцінити трудовитрати працівників на виконання певних завдань, зробити аналітику ефективності, здійснити автоматизацію деяких процесів та ухвалити рішення про раціональну оптимізацію.
13.01.2020 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter