У Черкасах пройшов Різдвяний молитовний сніданок

10 січня в Черкасах пройшов Різдвяний молитовний сніданок. На заході були присутні представники культури, депутати обласної та міської ради, представники виконавчої влади, громадських організацій, освіти, військові, військові волонтери та священнослужителі.

Організатори заходу - ГО Рух Реформації та Черкаська обласна Рада Християнських церков.

“Для нас важливо, щоб кожен присутній на цьому молитовному сніданку почув, що Бог приготував особисто для нього. А ще наша мета, щоб ті люди, яких ми запрошуємо на молитовний сніданок консолідували свої зусилля заради благословення нашого народу, благословення Черкащини. Ми хочемо, щоб всі учасники молитовних сніданків об'єднувалися навколо духовно-національних ідей”, - зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.
У Черкасах пройшов Різдвяний молитовний сніданок

Під час молитовного заходу виконавці співали

На початку сніданку зі словами настанови до присутніх звернулися: голова ГО Рух Реформації, пастор Валерій Бєляєв, настоятель храму на честь св. рівноапостольських Кирила і Мефодія ПЦУ протоієрей Андрій Шиманович, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ отець Юліан.

“Такі зустрічі важливі тим, що вони демонструють консолідацію, ту єдність, яка існує між різними християнськи конфесіями та деномінаціями. Ніхто не приховує, між нами є різниця, і це очевидний факт. Проте ми не загострюємо ці протиріччя. Ми маємо те, що нас об'єднує, і якщо ми будемо фокусувати нашу увагу на цих речах, це буде дуже позитивно для нашої спільної справи, для проповіді Євангелія”, - зазначив настоятель храму на честь св. рівноапостольських Кирила і Мефодія ПЦУ протоієрей Андрій Шиманович.
У Черкасах пройшов Різдвяний молитовний сніданок

Серед представників влади на заході були присутні: керуючий справами Черкаської ОДА Олександр Шабатін, міський голова Анатолій Бондаренко з заступниками Ігорем Волошиним та Юрієм Ботнаром, міський директор департаменту політики та гуманітарної освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов, депутат кількох скликань Черкаської обласної Ради Любов Майборода.

“Різдво Христове - це дуже велике свято, і все, що відбувається в світі - це відбувається по волі Бога. І чим більше людей будуть це розуміти, особливо це стосується посадовців, тим, хто має вплив на громаду, тим краще для нашого суспільства. Бездуховні люди, вони нічого не досягнуть. Матеріалізм веде до погибелі світу і тому дуже важливо, щоб люди сповідували християнські цінності ”, - зазначила депутат Черкаської обласної кількох скликань Ради Любов Майборода
10.01.2020 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter