Боднар зустрівся з представниками земляцтва "Шевченків край"

Як інформують у Черкаській ОДА, в рамках заходів, присвячених 85-ій річниці з Дня народження відомого письменника Василя Симоненка, на Черкащину приїхали представники земляцтва «Шевченків край». Голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар зустрівся з делегацією та обговорив подальші плани співпраці організації у сфері культури.
Боднар зустрівся з представниками земляцтва "Шевченків край"

– Внесок Черкащини у сучасну українську культуру складно переоцінити – він величезний. Проблеми у комунальній, економічних сферах – це важливо, але ми повинні не забувати про сферу духовну. Тому дякую всім присутнім за вашу діяльність. Сподіваюся, що ми разом із вами повернемо моду на українське – на українське слово, пісню та культуру загалом, – звернувся до представників земляцтва Роман Боднар.

Як зазначив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидорожевський, велику увагу варто приділяти книговидавництву, а також співпрацювати з молодими письменниками.

Присутні домовилися про спільну зустріч із творчим активом області для більш детального обговорення нагальних питань у сфері культури.

Опісля делегація разом із представниками обласної та міської влади, лауреатів цьогорічної премії ім.Василя Симоненка Василь Шкляр та Ігор Мітров ушанували пам’ять та поклали квіти до могили Василя Симоненка.
09.01.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter