25 майбутніх рятувальників у Черкасах прийняли присягу на вірність українському народу (відео)

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, 24 грудня на фасаді аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління, 25 слухачів навчального пункту урочисто прийняли присягу на вірність українському народові.

Впродовж трьох місяців слухачі навчального пункту опановували майбутню професію і після успішної здачі заліків отримали професію пожежний-рятувальник. Одразу після того як пролунав гімн України, молоді рятувальники по черзі прийняли присягу.

Виступаючи перед присутніми заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець наголосив: «Почесна місія – рятування людей, це одне із найважливіших завдань покладених державою на пожежно-рятувальну службу. Саме тому в Державній службі з питань надзвичайних ситуацій працюють найкращі. Адже від самовідданості, професіоналізму, невтомності та турботи саме цих людей, залежить безпека кожної людини окремо і суспільства в цілому».

З напутнім словом перед новими рятувальниками виступив і представник обласної ветеранської організації Тимофій Андрійчук, він зазначив: «Це знаменна подія назавжди залишиться у вашій пам’яті». Він не лише нагадав, що присяга в усі часи була символом і вираженням професійної честі, особистої гідності пожежного, а й закликав молодь в одностроях ДСНС берегти та примножувати традиції поважної та важливої професії».

За традицією, вшановуючи пам’ять про усіх пожежних, чия мужність та професіоналізм створювали авторитет служби у суспільстві, до підніжжя пам’ятника «Нескореним Чорнобилем» кращі випускники навчального пункту поклали квіти.
24.12.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter