У Черкасах придбано ще одне авто для послуг "Інватаксі"

У Черкасах придбано ще одне авто для послуг "Інватаксі" За повідомленням міськради Черкас, новий мікроавтобус обладнаний спеціальним підйомником та кріпленнями, просторий салон, який дозволяє розмістити не лише два візки, так і супроводжуючих осіб. Таке поповнення автопарку спеціального таксі для людей з інвалідністю в Черкасах стало можливим завдяки міській владі.

Щоб якомога більше людей з інвалідністю мали змогу скористатись послугами «Інватаксі» за кошти бюджету міста було придбано додаткове спеціальне авто для здійснення таких поїздок. Це, серед іншого, дасть змогу скоротити час очікування користувачем послуги. Оскільки серед людей, які волею долі опинились прикутими до інвалідного візка, є потреба у такому транспорті.

– Міська влада повністю компенсує з бюджету надання цієї послуги. Тож черкасці з інвалідністю мають змогу користуватись таким транспортом абсолютно безкоштовно. Зокрема, відвідувати лікувально-профілактичні, освітні заклади, соціально-культурні події тощо, долучаючись до активного життя міста. Крім цього, за допомогою послуги «Інватаксі» люди з інвалідністю, які пересуваються на візку, можуть дістатися до залізничної станції імені Т. Шевченка під час від’їзду до санаторно-курортних закладів, - розповів Анатолій Васильович.

Відзначимо, що «Інватаксі» успішно діє в Черкасах з 2012 року, щорічно обслуговуючи близько 900 викликів.

Найпоширенішими напрямами маршрутів для перевезення інвалідів-візочників по частоті замовлень є:

– лікувально - профілактичні заклади (лікарні, поліклініки, реабілітаційний центр «Астра»)

– соціально - освітні заклади (протезний цех, територіальний центр, школи тощо);

– соціально – побутові місця та заклади (парки, сквери, наки, релігійні установи, цвинтарі і т.д.)

Працює «Інватаксі», обслуговуючи людей з інвалідністю, щоденно, без вихідних. Тоді як прийом заявок диспетчером здійснюється винятково у робочі дні з 8-30 до 16-30 за телефонами: 64-04-25 та (067)22-55-200.
24.12.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter