При Головному управлінні ДПС у Черкаській області створено Громадську раду

При Головному управлінні ДПС у Черкаській області створено Громадську раду Консультативно-дорадчий орган утворений при Головному управлінні ДПС у Черкаській області.

Новообрана рада у кількості 16 представників впливових громадських підприємницьких організацій, профспілок, закладів освіти здійснюватиме громадський моніторинг за діяльністю ГУ ДПС у Черкаській області; сприятиме врахуванню ГУ ДПС в області громадської думки під час своєї діяльності; забезпечить реалізацію громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами і залучатиме представників заінтересованих сторін до проведення консультацій з громадськістю та моніторингу результатів формування та реалізації державної, регіональної політики.

В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран підкреслив, що утворення громадської ради – велика подія для головного управління ДПС в області, яке зацікавлене у якісній комунікації з громадськістю, проведенні конструктивного діалогу з інститутами громадянського суспільства та враховує у своїй роботі зауваження і пропозиції платників.
23.12.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter