У Черкаському бізнес-коледжі завершився четвертий сезон IT Kids

У черкаському бізнес-коледжі відбувся черговий випуск школярів, що брали участь у проекті IT Kids. Нині завершився уже четвертий навчальний сезон. Реєстрація на наступний, п’ятий, запланована на лютий 2020-го року.

Протягом трьох місяців школярі опановували одну з мов програмування. На випускному захищали власний проект: створені сайт або листівку.
У Черкаському бізнес-коледжі завершився четвертий сезон IT Kids

Шестикласник Іван Кохан створив власний новорічний квест завдяки мові програмування Scratch.

- Про проект IT Kids мені розповіла моя тьотя. Вирішив подати заявку, - розповідає Іван. - У школі на інформатиці я створював подібні проекти, дуже подобається програмувати.

Ілля Чухало свій сайт натомість присвятив автомобілю Тойота. Пояснює: це його улюблена марка авто, тож вирішив таким чином увінчати найкращі її моделі.

Під час випускного учасники проекту отримали сертифікати про успішне завершення навчання. Для когось він був першим, для інших - уже третій. Адже одноразова участь у навчанні не забороняє їм подаватися наступного разу - вже на складніший рівень, і вдосконалювати свої знання та навички.

Загалом успішно завершили навчання 45 школярів, не дійшли до фіналу лише шестеро учасників.
У Черкаському бізнес-коледжі завершився четвертий сезон IT Kids

- З кожним сезоном ми бачимо, як зацікавленість до проекту зростає, - зазначає керівниця ГО Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. - Учасники знайомляться із програмуванням, працюють над реальними проектами і отримують практичні навички. Зворотній зв'язок показує, що дітям дійсно подобається навчання. Це дає нам певний поштовх, щоб розширювати сам формат.
23.12.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter