Відкрився оновлений Черкаський РЕМ

18 грудня відбулося урочисте відкриття оновленого Черкаського району електричних мереж. Про це інформують у ПАТ "Черкасиобленерго". Перший етап ремонтних робіт, які розпочалися влітку, нарешті завершено.

Відтепер на працівників чекають відремонтовані теплі кабінети, а відвідувачів – швидке обслуговування в комфортних умовах.

- Покращення умов праці персоналу Товариства – одне з наших першочергових завдань. Виконаний ремонт – це колосальна праця усіх наших підрозділів та підрядних організацій. Ми продовжуватимемо роботи з покращення побутових умов наших працівників, заробітна плата в наступному році буде підвищуватися. Надалі у планах – щоб такі ж умови були і в інших районах електромереж, і це ми найближчим часом реалізовуватимемо. Зокрема, навесні розпочнемо роботи у приміщеннях Уманських енергетичних мереж. Ще серед головних завдань – протягом року вивести Товариство зі стадії банкрутства, а «Черкасиобленерго» щоб посіло почесне місце серед найкращих і передових енергетичних підприємств країни, – наголосив голова правління ПАТ "Черкасиобленерго"Олег Самчук.

Ремонт у Черкаському РЕМ, який обслуговує 25 тисяч активних побутових споживачів і більше тисячі юридичних споживачів, тривав з 12 серпня.

Приміщення підрозділу, в якому працює півтори сотні фахівців, були повністю відреставровані.

У будівлі проведені відновлювальні роботи старих приміщень. Встановлено сучасну економічну систему електроопалення та сучасну систему кондиціонування. Повністю замінена електропроводка та оновлена сантехніка. Для підвищення енергозбереження встановлені нові склопакети.

Другий етап ремонтних робіт розпочнеться з 13 січня. Оновлюватимуть виробничо-технічні приміщення.
20.12.2019 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter