Працівники "Черкасиводоканалу" оновили 3 700 метрів головного каналізаційного колектору міста

Як розповів директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, зусиллями працівників їх підприємства загалом було оновлено 3700 метрів головної каналізаційної артерії міста. Про це інформують у міськраді Черкас.
Працівники "Черкасиводоканалу" оновили 3 700 метрів головного каналізаційного колектору міста

Міський голова Анатолій Бондаренко особисто контролював хід виконання відповідних робіт. Адже черкаський водоканал перший в Україні провів таку масштабну реконструкцію мереж водовідведення. У результаті – термін експлуатації колектора, який був збудований у 60-х роках минулого століття, продовжений, як мінімум ще на півстоліття.

Головний каналізаційний колектор по вул. Чигиринській залягає на глибині 6-8 метрів і транспортує 70% усіх міських стоків до очисних споруд.

– Досі на цій мережі усували аварії мало не щодня. Адже через тривалий термін експлуатації, дію газової корозії та наявність високого рівня ґрунтових вод колектор майже повністю вийшов з ладу, – наголосив Сергій Володимирович.

Для модернізації колектора були залучені кредитні кошти Світового банку. Загальна вартість виконання робіт 119 млн грн. Роботи розпочалися у 2017 році. Підрядна організація працювала у досить складних умовах. Проте висока кваліфікація і досвід працівників черкаського водоканалу та підрядної організації, а також застосування сучасних матеріалів та техніки забезпечили належну якість виконання робіт відповідно до нормативних технологічних вимог.
20.12.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter