Міська влада привітала працівників "Черкасиобленерго" з Днем енергетика

Як інформують у міськраді Черкас, 19 грудня перед Днем енергетика, який відзначають щорічно 22 грудня, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав із професійним святом та нагородив працівників ПАТ «Черкасиобленерго».

- Важко переоцінити роботу людей, від яких напряму залежить промисловість, соціальна сфера, зв’язок, транспорт - майже всі аспекти життя і побут населення. Цілі династії енергетиків свого часу будували, а нині підтримують працездатність енергосистеми не лише міста Черкас, а й всієї області. Хочу подякувати цим людям за їх невтомну працю, від свого, як міського голови, імені, і від імені всієї 300-тисячної громади Черкас.

Ми знаємо, що у важкій ситуації можемо покластись на «Черкасиобленерго», як на надійного і відповідального партнера. Коли вимкнулось електропостачання підстанції, яка надає струм до черкаського водозабору, що забезпечує місто водою - весь колектив «Черкасиобленерго» згуртувався навколо розв'язання цієї проблеми. Працюючи вдень і вночі, в болоті і в снігу, вони зробили неможливе – запобігли катастрофі й відновили водопостачання. Вітаю і бажаю наснаги, сил і безпеки в вашій роботі, родинного тепла і затишку вдома.

Дякуємо за вашу працю! – відзначив Анатолій Бондаренко.
20.12.2019 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter